Hakkımızda
Tarihimize en uzaktaki kilometre taşlarını katabilmekti başlangıcımızın gayesi... Baran Kablo Türkiye ve Dünya Kablo pazarında en başarılı firmalar arasında olabilmeyi temel hedef olarak belirlemiştir.
Şirket Profili / Tarihçe Tarihimize en uzaktaki Kilometre taşları'nı katabilmekti, başlangıcımızın gayesi...Baran K..
Vizyon ve Misyonumuz Vizyon görülemez olan şeyleri görebilme sanatıdır...
Şirket Profili / TarihçeTarihimize en uzaktaki Kilometre taşları'nı katabilmekti, başlangıcımızın gayesi...Baran Kablo Türkiye ve Dünya Kablo pazarında en başarılı firmalar arasında olabilmeyi temel hedef olarak belirlemiştir.

Baran Kablo,

 

2004 yılında kurulan Baran Kablo; yönetim, üretim, lojistik ve tüm faaliyetlerini Kocaeli Dilovası İmes Osb içinde  4000 m2 kapalı toplam 6000 m2   lik modern bir tesisde devam etmektedir. 
 

Kablo ÜretimiZayıf Akım Kabloları
Kumanda Kontrol Kabloları
Yangına Dayanıklı Kablolar

Sektöre ve Müşteriye özel kablo üretimi,
Soketli kablo üretimleri
Spiral Kablo Üretimleri
 
gibi geniş bir ürün grubunda müşteri şartnameleri ve taleplerini esas alarak üretim yapmaktadır.
 
Kaliteye ve kalitenin sürekliliğine büyük önem veren Baran Kablo, ISO 9001:2008  Kalite yönetim sistemi gerekliliklerine uygun, kaliteli ürün üretimi temel prensibi ile sektöründe büyümekte olan bir firmadır. Bu anlayış ile bünyemizde üretimini yaptığımız kablolarımızı TÜV Rheinland ve UL kalite belgeleriyle onaylı ürün grubunu müşterilerimize sunmaktayız. Ürünlerimizin tümü; ayrıca REACH ve RoHS regülasyonlarının gerekliliklerini sağlayan güvenilir ürünlerdir. Kısa zaman içinde Türk Standartları TSE belgelerini bünyemize katmak 2016-2017 yılları hedeflerimiz içinde yer almaktadır. 2016 yılında yeni üretim tesisi ile Ar-ge çalışmaları ile sektörümüzde dışa bağımlılığı azaltıp yerli üretimi geliştirmek hedeflerimiz arasına girmiştir.
 
Bu konuda Yurt dışında konumuz ile ilgili gelişmeleri takiple proje çalışmalarımıza ivedilikle başlamış bulunmaktayız.
Ürünlerimizi yenilikçi ve evrensel değerlere uygun  iCab, iCable, Glow, GroundFlex, N-Flex  ile markalamış bulunmaktayız.
Spiral Kablo® bir Baran Kablo® tescilli markasıdır.

www.spiralkablo.com.tr | Baran Kablo Elektrik Sanayi ve Ticaret Ltd Şti. Her hakkı saklıdır. Copyright 2021 ©
Web Tasarım